Pomoc

Jesteś tutaj:

Pomoc

Instrukcja korzystania ze strony Biuletynu Informacji Publicznej Zakładu Oczyszczania Miasta Sp. z o. o. w Mysłowicach


Podstawowym przeznaczeniem witryny BIP jest prezentacja informacji dotyczących działalności Zakładu Oczyszczania Miasta Mysłowice.

Strona główna Biuletynu Informacji Publicznej Zakładu Oczyszczania Miasta Mysłowice składa się z kilku podstawowych elementów: 

  1. Menu górnego (na górze strony) zawierającego odsyłacze do głównych działów serwisu: menu podmiotowego, menu przedmiotowego, pomocy oraz modułu wyszukiwania. 

  2. Menu nawigacji (poniżej Menu górnego) wskazującego użytkownikowi aktualną pozycję na stronie. 

  3. Menu głównego (po lewej stronie serwisu) zawierającego odsyłacze do wyświetlania artykułów znajdujących się na danym poziomie menu lub kategorii.

  4. Właściwej treści strony zamieszczonej w środkowej części serwisu. W tym miejscu będą pokazywać się artykuły z konkretnych kategorii / pozycji menu, dane informacyjne oraz pozostała zawartość stron.

Uzyskanie informacji zamieszczonej na stronie odbywa się poprzez kliknięcie lewym klawiszem myszy na interesującą nas kategorię / pozycję menu, a następnie, po jej rozwinięciu, na podkategorię. Dla ułatwienia wszystkie odsyłacze po najechaniu na daną pozycję podświetlają się na kolor czerwony. Wybrana pozycja pozostaje dalej oznaczona tym kolorem co pomaga rozpoznać na którym poziomie / kategorii obecnie się znajdujemy.

Lista załączników:

Informacje o dokumencie:

Redaktor: Agnieszka Aksamit

18/12/2011

Odwiedzin: 3410

Data wpisu Ostatnia zmiana Ilość wyświetleń Opublikował(a) Odp. za treść
18/12/2011 20/05/2022 3410 Agnieszka Aksamit Agnieszka Aksamit